Литий диск CARMANi 13 Twinmax 9x20/5x112 ET35 DIA66,6
Фото 12 | від 11 156 до 12 394 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації CARMANi 13 Twinmax 18
Характеристики
CARMANi 13 Twinmax 9x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 13 Twinmax 9x20/5x112 ET35 DIA66,6
Carmani CA 13 Twinmax R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished CA130920 | 11 978 грн. |
Carmani CA 13 Twinmax R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished | 12 394 грн. |
Диски Carmani 13 9x20 5x112 ET35 DIA66,6 (black polished) (1000905130) | 11 156 грн. |
Закрити
Схожі