Литий диск CARMANi 14 Paul 7,5x17/5x108 ET55 DIA63,4
Фото 5 | від 5 991 до 7 290 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації CARMANi 14 Paul 36
Характеристики
CARMANi 14 Paul 7,5x17/5x108 ET55 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 14 Paul 7,5x17/5x108 ET55 DIA63,4
Сортувати
Carmani 14 R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 hg | 6 368 грн. |
Carmani CA 14 Paul R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Hyper Gun CA147517F155HG | 6 513 грн. |
Carmani CA 14 Paul R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Hyper Gun | 6 732 грн. |
Carmani 14 R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 crystal silver | 6 936 грн. |
Carmani 14 R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 BLACK POLISHED | 7 290 грн. |
Carmani CA 14 Paul R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Silver CA147517F155KS | 6 438 грн. |
Carmani CA 14 Paul R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Silver | 6 654 грн. |
Диски Carmani 14 7,5x17 5x108 ET55 DIA63,4 (hyper gun) (1002336666) | 7 231 грн. |
Диски Carmani 14 7,5x17 5x108 ET55 DIA63,4 (matt black) (1002273883) | 5 991 грн. |
Закрити
Схожі