Автомобільний інвертор Carspa Modified 1200-242
Фото 3 |
Carspa Modified 1200-242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carspa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carspa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carspa Modified 1200-242
Усі ціни 9 →Инвертор напряжения Carspa-1200-242 (1200Вт), 24/220V, approximated, 2Shuk | 4 930 грн. |
Инвертор напряжения Carspa-1200-242 (1200Вт), 24 / 220V, approximated, 2Sh | 2 946 грн. |
Carspa 1200-242 28920 | 2 899 грн. |
Інвертор напруги Carspa 1200-242 1200 Вт (YT28920) | 3 900 грн. |
Інвертор Carspa-1200-242 (1200Вт), 24/220V, approximated, 2Shuko, USB, кле | 3 034 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →