Автомобільний інвертор Carspa Sinus P3000-122
Carspa Sinus P3000-122 2000 Вт3000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carspa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carspa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carspa Sinus P3000-122
Инвертор напряжения с правильной синусойдой Carspa-SINUS P3000-122 (3000Вт | 24 360 грн. |
Инвертор напряжения с правильной синусойдой Carspa-SINUS P3000-122 (3000Вт | 10 795 грн. |
Carspa Carspa-SINUS-P3000-122 | 14 500 грн. |
Інвертор напруги Carspa-SINUS P3000-122 (3000Вт), 12/220V, 2xShuko, 1USB, | 11 153 грн. |
Інвертор напруги з правильною синусоїдою Carspa SINUS P3000-122 (3000Вт), | 14 500 грн. |
Модификації Carspa Sinus P3000-122
Ціни на Carspa Sinus P3000-122 |
---|---|---|---|---|
Carspa Sinus P2000-122 | від 7 679 грн. | 7 пропозицій | ||
Carspa Sinus P3000-122 | від 10 795 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →