Автомобільний інвертор Carspa Modified 2000-122
Carspa Modified 2000-122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carspa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carspa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carspa Modified 2000-122
Инвертор напряжения Carspa-2000-122 (2000Вт), 12/220V, approximated, 2Shuk | 8 290 грн. |
Інвертор Carspa 2000-122 2000Вт | 9 339 грн. |
Інвертор Carspa-2000-122 (CarspaMS-2000-122) CarspaMS-2000-122 | 9 378 грн. |
Інвертор Carspa-2000-122 (2000Вт), 12/220V, approximated, 2Shuko, USB, кле | 8 977 грн. |
Інвертор Carspa 2000-122 2000Вт | 10 759 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →