Сучкоріз GARDENA EasyCut 680 A 12004-20
Фото 7 |
GARDENA EasyCut 680 A 12004-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA EasyCut 680 A 12004-20
Усі ціни 10 →Сучкорез Gardena EasyCut 680А (12004-20.000.00) | 2 155 грн. |
Сучкорез для сухих веток Gardena EasyCut 680 А с наковальней, 40 мм 12004- | 2 055 грн. |
Сучкоріз з ковадлом Gardena EasyCut 680 А для сухих гілок (12004-20) | 2 155 грн. |
Сучкорез для сухих гілок до 40 мм Gardena EasyCut 680 А (12004-20) | 1 945 грн. |
Комплект: сучкорез для сухих веток Gardena EasyCut 680 А с наковальней, 40 | 2 395 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →