Унітаз Cersanit Mito Grey 010 TK002-005
Cersanit Mito Grey 010 TK002-005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mito Grey 010 TK002-005
Усі ціни 14 →Унитаз Cersanit Mito (331369) 331369 | 3 099 грн. |
Cersanit Cersanit Mito 373 Grey | 3 599 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Mito Grey з бачком та кришкою (TK002-005) TK002-00 | 3 599 грн. |
Cersanit Cersanit MITO grey 010 поліпропіленове TK002-005 | 2 774 грн. |
Унитаз-компакт Cersanit Mito Grey с бачком и крышкой (TK002-005) TK002-005 | 3 288 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості унітаза Cersanit Mito Grey 010:
- Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо
РекомендуємоПорівняти в таблиці →