Унітаз Cersanit President P 011
Фото 3 |
Cersanit President P 011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P 011
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 29 PRESIDENT 011 гор злив,3/6,нижн підв+с | 3 022 грн. |
Компакт Cersanit 768 PRESIDENT Р011 3/6 з кришкою поліпропілен з металевим | 3 489 грн. |
Компакт Cersanit 768 PRESIDENT Р011 3/6 з кришкою поліпропілен з металевим | 3 590 грн. |
Cersanit Cersanit КОМПАКТ 768 PRESIDENT 011 3/6 З ПОЛІПРОПІЛЕНОВИМ СИДІННЯ | 3 022 грн. |
Унітаз-компакт 768 PRESIDENT 011 гор злив,3/6,нижн підв+сид поліпр з метал | 3 526 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Cersanit President P 011:
- Комплектується бачком з функцією 3/6 l (Половинний злив) або з функцією STOP
- Бачок з функцією STOP — потік води переривається в будь-який момент при натисканні на кнопку СТОП.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →