Унітаз Cersanit Eko 031 K07-241
Cersanit Eko 031 K07-241 |
|
10 років гарантії від виробника на кераміку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Eko 031 K07-241
Усі ціни 8 →Унітаз підлоговий Cersanit Eko 770 031 K07-241 з бачком і сидінням 0000246 | 3 371 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 771 EKO 031 кос злив,3/6,нижн підв+сид по | 3 370 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Eko з сидінням (K07-241) | 3 750 грн. |
Унітаз підлоговий Cersanit Eko 770 031 K07-241 з бачком і сидінням 0000246 | 3 750 грн. |
Унітаз-компакт 771 EKO 031 кос злив,3/6,нижн підв+сид поліпр мет кріпл Мод | 3 672 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →