Унітаз Cersanit Lagra Clean On S701-472
Фото 3 |
Cersanit Lagra Clean On S701-472 |
|
10 років гарантії від виробника на кераміку. Чаша пристосована для економічного змиву 3/5 л води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Lagra Clean On S701-472
Унітаз підвісний Cersanit Larga EW Clean On з сидінням Slim Wrap (S701-472 | 9 639 грн. |
Унітаз підвісний CET В331 LARGA EW CLEAN ON овальний з кришкою дюр SLIM WR | 9 639 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Larga Cet B331 | 10 799 грн. |
Унітаз підвісний CET B331 Cersanit Larga EW CleanOn з дюропластовим Slim W | 9 639 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Larga Cet B331 | 10 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →