Унітаз Cersanit Koral Kaskada 010 K100-206
Cersanit Koral Kaskada 010 K100-206 |
|
10 років гарантії на кераміку від виробника.
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Koral Kaskada 010 K100-206
Усі ціни 11 →Cersanit Cersanit Kaskada 206 K100-206 | 3 539 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 17/206 KORAL NEW 010 гор злив,3/6,бічн пі | 2 914 грн. |
Унітаз-компакт CERSANIT KASKADA 206 010 3/6 з сидінням поліпропілен (K100- | 3 719 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Kaskada (K100-206) | 3 369 грн. |
Компакт Cersanit 206 KASKADA К010 3/6 з кришкою поліпропілен 000005202 | 3 369 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →