Змішувач Lidz Mars 81 002M LIDZCRM8100201
Фото 5 |
Lidz Mars 81 002M LIDZCRM8100201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Mars 81 002M LIDZCRM8100201
Змішувач для кухні Lidz Mars 81 002M хром LIDZCRM8100201 | 748 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) Mars 81 002M (LIDZCRM8100201) LIDZCRM8100201 | 603 грн. |
Lidz Змішувач для кухні Lidz (CRM) Mars 81 002M | 610 грн. |
Змішувач на кухонну раковину Lidz (CRM) Mars 81 002M хромований, поворотни | 603 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →