Змішувач Haiba Premiere 006 Euro HB0350
Haiba Premiere 006 Euro HB0350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Premiere 006 Euro HB0350
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA PREMIERE 006 хро | 1 884 грн. |
Змішувач для ванни Haiba PREMIERE 006 HB0350 HB0350 | 1 884 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba PREMIERE 006 (HB0350) | 1 884 грн. |
Змішувач для ванни Haiba PREMIERE 006 (HB0350) | 1 884 грн. |
Змішувач для ванни Haiba PREMIERE 006 (HB0350) | 1 884 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →