Змішувач Ecomix Energo M-GEM-208
Ecomix Energo M-GEM-208 Energoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecomix Energo M-GEM-208
Усі ціни 14 →Змішувач у ванну однозахватний із довгим гусаком ECOMIX M-GEM-208 хром сил | 998 грн. |
Смеситель для ванны EcoMix M-GEM-208 000010039 | 898 грн. |
Змішувач для ванни EcoMix ENERGO M-GEM-208 8694900302586 | 998 грн. |
Змішувач-кран для ванни ECOMIX M-GEM-208 з душовим гарнітуром | 940 грн. |
Змішувач для ванни EcoMix ENERGO M-GEM-208 | 988 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →