Комутатор Cisco CBS250-24P-4X
Cisco CBS250-24P-4X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS250-24P-4X
Усі ціни 23 →Cisco CBS250-24P-4X-EU | 29 088 грн. |
Мережевий комутатор Cisco CBS250-24P-4X-EU | 31 320 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco CBS250-24P-4X-EU | 30 694 грн. |
Cisco CBS250 Smart 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+ (CBS250-24P-4X-EU) | 35 201 грн. |
Комутатор Cisco CBS250 Smart 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+ CBS250-24P-4X-EU | 35 201 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Cisco CBS250-24P-4X
Ціни на Cisco CBS250-24P-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-24P-4X | від 29 088 грн. | 23 пропозиції | ||
Cisco CBS250-24FP-4X | від 23 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco CBS250-48T-4X | від 37 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco CBS250-48P-4X | від 44 600 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →