Комутатор D-Link DGS-1250-28XMP
Відео 1Фото 9 |
D-Link DGS-1250-28XMP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1250-28XMP
Коммутатор сетевой D-Link DGS-1250-28XMP (DGS-1250-52XMP) | 37 680 грн. |
Комутатор мережевий D-Link DGS-1250-28XMP (DGS-1250-52XMP) | 30 945 грн. |
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28/ME (DGS-1250-28XMP) | 17 814 грн. |
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1250-28XMP
Ціни на D-Link DGS-1250-28XMP |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1250-28X | від 8 895 грн. | 35 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-28XMP | від 17 814 грн. | 3 пропозиції | ||
D-Link DGS-1250-52X | від 21 076 грн. | 5 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-52XMP | від 26 692 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →