Комутатор Cisco C1000-24P-4X-L
Cisco C1000-24P-4X-L 16 GE / 2 SFP 120 Вт 24 GE / 4 SFP 195 Вт 24 GE / 4 SFP+ 195 Вт 48 GE / 4 SFP 370 Вт 48 GE / 4 SFP+ 370 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1000-24P-4X-L
Усі ціни 16 →Мережевий комутатор Cisco C1000-24P-4X-L | 108 662 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco C1000-24P-4X-L | 106 489 грн. |
Комутатор Cisco Catalyst 1000 24 port GE, POE, 4 x 10G SFP C1000-24P-4X-L | 159 218 грн. |
Коммутатор сетевой Cisco C1000-24P-4X-L | 132 659 грн. |
Коммутатор Cisco Catalyst 1000 24 port ge, poe, 4 x 10g sfp c1000-24p-4x-l | 98 581 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Cisco C1000-24P-4X-L
Ціни на Cisco C1000-24P-4X-L |
---|---|---|---|---|
Cisco C1000-8P-2G-L | від 18 396 грн. |
Cisco C1000-16P-2G-L | від 30 503 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco C1000-24P-4G-L | від 44 528 грн. | 8 пропозицій | ||
Cisco C1000-24P-4X-L | від 56 480 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco C1000-48P-4G-L | від 48 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C1000-48P-4X-L | від 120 132 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →