Похідний ніж Civivi Synergy3 C20075B-1 (C20075B-1)
Відео 8Фото 13 |
Civivi Synergy3 C20075B-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Synergy3 C20075B-1
Усі ціни 12 →Civivi Synergy3 C20075B-1 | 4 070 грн. |
Ніж складаний Civivi Synergy3 C20075B-1 | 4 070 грн. |
Карманный нож Civivi Synergy3 черный C20075B-1 | 4 070 грн. |
Ніж складаний Civivi Synergy3 C20075B-1 | 4 070 грн. |
Ніж Civivi Synergy3 Tanto Stonewash Black G10 (C20075B-1) | 4 070 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →