Литий диск CMS C24 6,5x16/5x108 ET47 DIA65,1
Відео 2Фото 25 | від 5 991 до 6 979 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C24 50
Характеристики
CMS C24 6,5x16/5x108 ET47 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C24 6,5x16/5x108 ET47 DIA65,1
Сортувати
CMS C24 CBG Schwarz Glanz (R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1) | 6 399 грн. |
CMS C24 Complete Black Gloss R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1 | 6 624 грн. |
CMS C24 R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1 Black Gloss C24 656 47 13 CBG | 6 071 грн. |
CMS C24 (6.5J x 16 5x108 ET47 DIA65.1 Black) | 6 979 грн. |
CMS C24 R16 W6.5 PCD5x108 ET47 DIA65.1 Black Gloss | 6 275 грн. |
Диски CMS C24 6,5x16 5x108 ET47 DIA65,1 (gloss black) (1001333138) | 5 991 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі