Похідний ніж Cold Steel Ti-Lite 6 S35VN (26C6)
Відео 1Фото 25 |
Cold Steel Ti-Lite 6 S35VN |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Ti-Lite 6 S35VN
Усі ціни 27 →Нож Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, G10 (1260.14.33) | 14 431 грн. |
Нож тактический Cold Steel Ti-Lite 6" G-10 (CS-26C6) | 14 430 грн. |
Ніж Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, G10 (26C6) | 14 430 грн. |
Нож Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, G10 (26C6) 26C6 | 14 430 грн. |
Ніж Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, G10 (26C6) 26C6 | 14 430 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →