Мисливський ніж Cold Steel Recon Tanto (SK-5)
Відео 27Фото 4 |
Cold Steel Recon Tanto (SK-5) |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Recon Tanto (SK-5)
Нож Cold Steel Recon Tanto SK-5 (49LRT) | 3 276 грн. |
Ніж Cold Steel Recon Tanto SK5 з Чохлом (49LRTZ) Зелений | 4 569 грн. |
Ніж Cold Steel Recon Tanto SK5 з Чохлом (49LRTZ) Олива | 4 569 грн. |
Ніж Cold Steel Recon Tanto SK5 з Чохлом (49LRTZ) Койот | 4 569 грн. |
Ніж Cold Steel Recon Tanto SK5 з Чохлом (49LRTZ) Чорний | 4 569 грн. |
1 лютого, 22:56
Сертификат #
Здравствуйте, кто нибудь может отправить сертификат, что нож не является ХО в Украине на электронную почту aspirezak@gmail.com. Заранее благодарю
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →