Мисливський ніж Cold Steel Razor Tek 5 (CS-FX-5RZR)
Відео 3Фото 3 |
Cold Steel Razor Tek 5 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Razor Tek 5
Усі ціни 12 →Cold Steel Razortek 5" (CS-FX-5RZR) | 4 470 грн. |
Нож Cold Steel Razortek 5" (CS-FX-5RZR) | 4 470 грн. |
Ніж Cold Steel Razortek 5" (CS-FX-5RZR) | 4 221 грн. |
Низ Cold Steel Razortek 5" (CS-FX-5RZR) CS-FX-5RZR | 3 909 грн. |
Ніж Cold Steel Razortek 5" (CS-FX-5RZR) CS-FX-5RZR | 4 360 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →