Намет Coleman Vail 4L (2000038913)
Відео 3Фото 9 |
Кемпінговий 4-місний намет бренду Coleman можна віднести до преміальних рішень ринку. Модель здатна зацікавити вимогливих користувачів, які розраховують максимально комфортний відпочинок на природі. Наприклад, висота стелі тут становить близько 2 метрів, що дозволяє стояти всередині на повний зріст. Спальна зона із загальним розміром по підлозі 210x280 см має перегородку, яка ділить її на дві частини, що дозволить досягти дещо більшої приватності, ніж у випадку з єдиною кімнатою відпочинку.
Намет Coleman Vail 4L обзавілася дійсно великим та просторим тамбуром. Його загальна довжина становить 2.7 м, а площа трохи перевищує 8 квадратних метрів. Тут можна поставити розкладні стільці та організувати зону прийому їжі, готувати їжу, плюс місце для речей та спорядження теж залишиться. До того ж є ще й навіс, який дає ще близько 4 метрів простору, захищених від опадів та прямих сонячних променів.
Не варто забувати про хорошу водонепроникність поліестерового тенту, яка досягає 4000 мм водного стовпа і має захистити від легких та помірних дощів. До додаткових факторів, що підвищують комфорт туристів, відноситься безліч оглядових вікон (6 штук), що забезпечують проникнення світла всередину моделі, наявність продуманої вентиляції, москітних сіток, петлі для підвішування ліхтаря, а також внутрішніх кишень. Слід враховувати, що важить виріб багато (понад 21 кг), та й розміри в чохлі не малі — 68x35x34 см.
Купити Coleman Vail 4L
Туристичний намет Coleman Vail 4 Long M-8519666 | 34 973 грн. |
Coleman Namiot Rodzinny Vail 4 long | 27 320 грн. |
Coleman Namiot Rodzinny Vail 4 long | 28 003 грн. |
Coleman Namiot Rodzinny Vail 4 long | 28 686 грн. |
Туристична палатка Coleman Vail 4 Long | 34 973 грн. |
Модификації Coleman Vail 4L
Ціни на Coleman Vail 4L |
---|---|---|---|---|
Coleman Vail 4L | від 27 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Coleman Vail 6L | від 32 120 грн. | 5 пропозицій |