Намет Coleman Octagon 8 (2000019550)
Відео 14Фото 38 |
Кемпінговий намет бренду Coleman можна віднести до рішень на стику середнього та просунутого класу. Модель головним чином призначається для комфортного відпочинку на природі та допускає різні сценарії застосування. Вона готова стати 8-місним тимчасовим житлом для компанії на музичному фестивалі чи великій родині під час відпочинку на водоймі. Розміри по підлозі складають 396х396 см.
Але також намет Coleman Octagon 8 може стати ігровою зоною, похідною їдальнею або кухнею в таборі або навіть комфортабельною спальнею всього для двох (з великим надувним матрацом), адже, наприклад, висота стелі тут перевищує 2 метри. До важливих фішок відноситься наявність хаб-конекторів, які спрощують процес установки і допомагають зібрати в єдине ціле каркас, що складається із сталевих та склопластикових елементів.
Заявлено, що весь процес не повинен тривати понад 15 хвилин. Ще одна особливість моделі — наявність двох запатентованих дверей Hinged Door, які покликані підвищити зручність туристів. На окрему згадку заслуговують 6 оглядових вікон, які за потреби забезпечать максимум природного освітлення і дозволять милуватися пейзажами не виходячи на вулицю. Ще виділимо водонепроникність поліестерового тенту до 2000 мм водного стовпа, міцну вшиту підлогу з поліетилену, присутність внутрішніх кишень. Важить виріб 20.7 кг, але для зручності транспортування комплектна сумка-чохол доповнена коліщатками.
Купити Coleman Octagon 8
Усі ціни 18 →Туристичний намет Coleman Octagon 8 Blackout M-6796063 | 31 113 грн. |
Туристичний намет Coleman Octagon 8 Blackout M-6796063 | 31 113 грн. |
Coleman Namiot Octagon 8 | 20 880 грн. |
Coleman Namiot Octagon 8 | 21 402 грн. |
Coleman Namiot Octagon 8 | 21 924 грн. |