Всесезонна шина Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H
Відео 20Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H
Continental ALLSEASONCONTACT 195/65 R15 91H (9014561498) | 5 760 грн. |
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H | 5 186 грн. |
Continental ALLSEASONCONTACT 195/65 R15 91H | 4 452 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H
Ціни на Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H | від 4 452 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91T | від 2 991 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 95H | від 3 654 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →