Всесезонна шина Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H
Відео 21Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H
Усі ціни 6 →Continental ALLSEASONCONTACT 225/60 R18 100H (9081959836) | 8 740 грн. |
Всесезонные шины Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H 1001526056 | 6 619 грн. |
Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H | 7 490 грн. |
CONTINENTAL ALLSEASON CONTACT 225/60 R18 100H | 6 939 грн. |
Всесезонні шини Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H | 7 013 грн. |
Continental ALLSEASONCONTACT 3PMSF 225/60 R18 100H | 7 761 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H
Ціни на Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 225/60 R18 100H | від 6 619 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →