Вантажна шина Continental Conti Hybrid HD3 305/70 R19.5 148M
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HD3 305/70 R19.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HD3 305/70 R19.5 148M
Усі ціни 14 →Continental Conti Hybrid HD3 (ведуча вісь) 305/70 R19.5 148/145M | 21 591 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (ведущая) 305/70 R19.5 148/145M PR18 | 21 258 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (приводная) 305/70 R19.5 148/145M 18PR "3PMSF | 19 946 грн. |
Грузовые шины Continental HD3 Hybrid (ведущая) 305/70 R19.5 148/145M 10008 | 21 188 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HD3 305/70R19.5 148M | 21 513 грн. |
ще 9 пропозицій