Зимова шина Cooper Weather Master WSC 215/70 R16 100T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master WSC 215/70 R16 100T 215/70 R16 100 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Weather Master WSC 215/70 R16 100T
Усі ціни 16 →Шина Cooper Weather Master WSC 215/70 R16 100T под шип | 3 884 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 215/70 R16 100T | 4 013 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 215/70 R16 100T 66056 | 4 181 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 215/70 R16 100T (под шип) | 3 210 грн. |
Cooper WeatherMaster WSC (215/70R16 100T) | 3 150 грн. |
ще 11 пропозицій
1 1 6 5 |
Без шпильки. Виробник США. Проїздивши 1 зиму 7000 км. Ізнос мінімальний. Каші не боїться взагалі. Балансується майже нормально (2 колеса перекручували). По шуму середня, якщо гарна шумка можна брати. По снігу вигрібає без проблем. На льоду ведеться прогнозовано. Глибокий протектор. Міцний корд. Мало зношується. Важка. Накат. Veloroom Roman: користуюся Cooper Weather Master WSC 245/60 R18 105T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Cooper Weather Master WSC 215/70 R16 100T
Ціни на Cooper Weather Master WSC 215/70 R16 100T |
---|---|---|---|---|
Cooper Weather Master WSC 215/70 R16 100T | від 3 150 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →