Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16
Фото 11 |
Corsair CMH32GX4M2Z3200C16 3200 МГц CL16 SPD (15-15-15-36) 3200 МГц CL16 SPD (18-18-18-43) 3600 МГц CL18 SPD Latency 15-15-15-36 3600 МГц CL18 SPD Latency 18-18-18-43 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16
Усі ціни 19 →Corsair DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz Vengeance RGB Pro SL Black (CMH32GX4M2Z | 3 799 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Ve | 4 136 грн. |
Corsair DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Vengeance RGB PRO SL B CMH32GX4M2Z3200 | 3 739 грн. |
Оперативная память Corsair DDR4 32GB (2x16GB) Vengeance RGB PRO SL DIMM 32 | 3 643 грн. |
Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro SL Black DDR4 2x16GB (CMH32GX | 3 799 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2E3200C16 | від 3 330 грн. | 79 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16 | від 3 643 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18 | від 2 850 грн. | 106 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3600C18 | від 4 277 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →