Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14
Відео 5Фото 8 |
Corsair CMK32GX4M2A2400C14 |
|
Двоканальний комплект оверклокерської оперативної пам'яті DDR4 з невисокою тактовою частотою 2400 МГц, низькими таймінгами і радіаторами-теплорозподільниками. Складається із двох однорангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен. Сумарного обсягу модулів, що становить 32 Гб, цілком достатньо для багатоцільового домашнього ПК, робочої станції для створення/редагування цифрового контенту та збалансованої ігрової системи.
Призначений для використання у складі персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для материнських плат з роз'ємом Socket 1700 необхідна підтримка DDR4) та апаратних конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen, Zen+, Zen 2 і Zen 3 (всі мат. плати з роз'ємом AM4). Комплект модулів пам'яті Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів та геймерів. Модулі виконані на високоякісному восьмишаровому текстоліті та оснащені низькопрофільними алюмінієвими радіаторами, що допоможе досягти високих тактових частот при оверклокінгу, в т.ч. із підвищенням напруги живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13 | від 3 765 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 | від 3 879 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C16 | від 3 578 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16 | від 3 492 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2B3000C15 | від 4 860 грн. | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3000C16 | від 3 013 грн. | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16 | від 2 858 грн. | 55 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16 | від 4 184 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C18 | від 3 043 грн. | 33 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2Z3600C18 | від 3 210 грн. | 17 пропозицій |