Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2C3000C15
Відео 6Фото 9 |
Corsair CMW32GX4M2C3000C15 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2C3000C15
Усі ціни 7 →Corsair 32 Gb (2x16GB) DDR4 3000 MHz Vengeance Rgb Pro Black (CMW32GX4M2C3 | 3 360 грн. |
Corsair 32 Gb (2x16GB) DDR4 3000 MHz Vengeance Rgb Pro Black (CMW32GX4M2C3 | 3 328 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair 32GB (2x16GB) DDR4 3000MHz Venge | 3 390 грн. |
Пам'ять Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3000 MHz Vengeance RGB Pro Black ( | 3 200 грн. |
Corsair 32GB 3000MHz Vengeance RGB PRO CL15 (2x16GB) (CMW32GX4M2C3000C15) | 3 210 грн. |
Пам'ять Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3000 MHz Vengeance RGB Pro Black (CMW3 | 3 424 грн. |
Corsair 32GB 3000MHz Vengeance RGB PRO CL15 (2x16GB) (CMW32GX4M2C3000C15) | 3 403 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16 | від 4 537 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2C3000C15 | від 3 200 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3000C16 | від 5 352 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16 | від 2 633 грн. | 39 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2C3200C16 | від 5 384 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3200C16 | від 10 617 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF | від 3 199 грн. | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18 | від 2 633 грн. | 24 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3600C18 | від 3 243 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →