Оперативна пам'ять Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16
Фото 10 |
Corsair CMSX32GX4M2A2400C16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16
Оперативна пам'ять Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 2400 MHz Vengeance (CMSX32G | 3 555 грн. |
Память для ноутбуков Corsair Vengeance DDR4 32GB (2 x 16GB) 2400 CL16 (CMS | 3 567 грн. |
Пам'ять для ноутбуків Corsair Vengeance DDR4 32GB (2 x 16GB) 2400 CL16 (CM | 3 561 грн. |
Модификації Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16 | від 3 555 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2933C19 | від 4 048 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22 | від 3 389 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →