Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16
Відео 6Фото 9 |
Corsair CMW32GX4M2A2666C16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16
Память для настольных компьютеров Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 2666 MHz Ven | 4 543 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair Vengeance LPX DDR4 16 GB 2400 MH | 5 495 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 2666 MHz Ve | 4 537 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16 | від 4 537 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2C3000C15 | від 3 200 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3000C16 | від 5 352 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16 | від 2 633 грн. | 39 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2C3200C16 | від 5 376 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3200C16 | від 10 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF | від 3 199 грн. | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18 | від 2 633 грн. | 25 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3600C18 | від 3 243 грн. | 20 пропозицій |
Рекомендуємо