Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4K4266C19
Відео 6Фото 10 | Товар застарів 43 946 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 32; Планок у комплекті: 4; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 4266; CAS-латентність: CL19; |
Corsair CMW32GX4M4K4266C19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C16 | від 4 715 грн. | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C14 | від 20 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4Z3200C16 | від 10 145 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4D3600C16 | від 6 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3600C18 | від 4 634 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4D3600C18 | від 3 520 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо