Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C16
Відео 6Фото 10 |
Corsair CMW32GX4M4C3200C16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C16
Усі ціни 11 →Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (4x8GB) DDR4 3200 MHz Ven | 4 262 грн. |
Corsair 32 Gb (4x8GB) DDR4 3200 MHz Vengeance Rgb Pro Black (CMW32GX4M4C32 | 5 978 грн. |
Corsair 32 Gb (4x8GB) DDR4 3200 MHz Vengeance Rgb Pro Black (CMW32GX4M4C32 | 5 963 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair 32 GB (4x8GB) DDR4 3200 MHz Veng | 5 041 грн. |
Corsair 32 GB (4x8GB) DDR4 3200 MHz Vengeance RGB PRO (CMW32GX4M4C3200C16) | 4 725 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C16 | від 4 262 грн. | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C14 | від 21 402 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4Z3200C16 | від 9 449 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4D3600C16 | від 6 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3600C18 | від 7 034 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4D3600C18 | від 3 511 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо