Корпус Corsair iCUE 4000X RGB чорний (CC-9011204-WW)
Відео 19Фото 27 |
У цьому корпусі з'єдналися ультрасучасний дизайн і хороша система охолодження. Відмінною особливістю моделі стало використання спереду панелі із загартованого скла, яка доповнює прозору боковину з такого ж матеріалу. Можна не переживати за ефективність повітряного обдування. Скло фронтальної панелі закриває лицьову сторону в повному обсязі, по краях є зазори, що дозволяє повітрю без будь-яких перешкод насичувати робочий простір шасі.
Комп'ютерний корпус Corsair iCUE 4000x RGB має в заводській комплектації три вентилятора з RGB-підсвічуванням. Світлові ефекти, як і швидкість обертання вертушок, налаштовуються через материнську плату, при наявності на ній відповідного роз'єму. Для об'єднання вентиляторів застосовується штатний контролер. За допомогою заводського хаба вийде підключити ще три вертушки 120 або 140 мм.глуха бічна стінка прикриває досить глибокий технологічний відсік. У ньому розміщені комунікації каналу кабельного менеджменту і кілька монтажних пластин для установки накопичувачів SSD 2,5". Це сучасний ігровий корпус зі значними візуальними ефектами і надійним шасі.
Купити Corsair iCUE 4000X RGB чорний
Усі ціни 45 →Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass без БП (CC-9011204-WW) Black CC-9011 | 5 699 грн. |
Корпус Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass Black (CC-9011204-WW) без БЖ | 5 699 грн. |
Корпус Corsair iCUE 4000X Rgb Tempered Glass Black (CC-9011204-WW) | 5 700 грн. |
Корпус Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass Black (CC-9011204-WW) CC-9011 | 5 714 грн. |
Модификації Corsair iCUE 4000X RGB
Ціни на Corsair iCUE 4000X RGB |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE 4000X RGB білий | від 4 955 грн. | 46 пропозицій | ||
Corsair iCUE 4000X RGB чорний | від 5 186 грн. | 46 пропозицій |