Корпус Corsair iCUE 4000X RGB білий (CC-9011205-WW)
Відео 19Фото 19 |
Corsair iCUE 4000X RGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Corsair iCUE 4000X RGB білий
Усі ціни 44 →Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass без БП (CC-9011205-WW) White CC-9011 | 5 699 грн. |
Корпус Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass White (CC-9011205-WW) без БЖ | 5 699 грн. |
Корпус Corsair iCUE 4000X Rgb Tempered Glass White (CC-9011205-WW) | 5 700 грн. |
Корпус Corsair ICUE 4000X RGB Tempered Glass White (CC-9011205-WW) ICUE 40 | 5 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair iCUE 4000X RGB
Ціни на Corsair iCUE 4000X RGB |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE 4000X RGB білий | від 4 955 грн. | 45 пропозицій | ||
Corsair iCUE 4000X RGB чорний | від 5 186 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →