Блок живлення Corsair SF-L Series SF850L
Відео 1Фото 14 |
Corsair SF-L Series SF850L 850 Вт1000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair SF-L Series SF850L
Усі ціни 49 →Corsair SF850L PCIE5 850W (CP-9020245-EU) CP-9020245-EU | 9 099 грн. |
Блок живлення Corsair SF850L PCIE5 (CP-9020245-EU) 850W CP-9020245-EU | 9 099 грн. |
Блок живлення Corsair SF850L (CP-9020245) | 9 099 грн. |
Блок живлення Corsair SF850L (CP-9020245) | 8 937 грн. |
Блок питания Corsair SF850L (CP-9020245) | 9 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair SF-L Series
Ціни на Corsair SF-L Series |
---|---|---|---|---|
Corsair SF-L Series SF850L | від 8 077 грн. | 50 пропозицій | ||
Corsair SF-L Series SF1000L | від 9 255 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →