Блок живлення Corsair HXi PCIE5 CP-9020261-EU
Фото 24 |
Corsair HXi PCIE5 CP-9020261-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair HXi PCIE5 CP-9020261-EU
Усі ціни 31 →Corsair HX1500i PCIE5 1500W (CP-9020261-EU) CP-9020261-EU | 16 499 грн. |
Блок живлення Corsair HX1500i (CP-9020261) | 15 427 грн. |
Блок питания Corsair HX1500i pcie5 (cp-9020261-eu) 1500w | 17 402 грн. |
Блок живлення Corsair 1500W HX1500i (CP-9020261-EU) | 16 399 грн. |
Corsair 1500W HX1500i CP-9020261-EU | 15 939 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Corsair HXi PCIE5
Ціни на Corsair HXi PCIE5 |
---|---|---|---|---|
Corsair HXi PCIE5 CP-9020259-EU | від 10 772 грн. | 38 пропозицій | ||
Corsair HXi PCIE5 CP-9020281-EU | від 13 181 грн. | 27 пропозицій | ||
Corsair HXi PCIE5 CP-9020261-EU | від 14 520 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →