Блок живлення Corsair RM White Series CP-9020232-EU
Відео 2Фото 9 |
Corsair RM White Series CP-9020232-EU 750 Вт850 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair RM White Series CP-9020232-EU
Усі ціни 44 →Corsair RM850 850W (CP-9020232-EU) White CP-9020232-EU | 7 049 грн. |
Блок живлення Corsair RM850 850 Вт Білий (CP-9020232) pdiscount | 4 796 грн. |
Блок живлення Corsair RM850 White (CP-9020232-EU) 850W (2021) CP-9020232-E | 7 049 грн. |
Блок живлення Corsair RM850 White (CP-9020232-EU) 850W (2021) | 7 050 грн. |
Блок питания Corsair RM850 White (CP-9020232-EU) 850W (2021) | 7 050 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair RM White Series
Ціни на Corsair RM White Series |
---|---|---|---|---|
Corsair RM White Series CP-9020231-EU | від 5 613 грн. | 47 пропозицій | ||
Corsair RM White Series CP-9020232-EU | від 4 796 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →