Блок живлення Corsair SF-L Series SF1000L
Відео 1Фото 14 |
Corsair SF-L Series SF1000L 850 Вт1000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair SF-L Series SF1000L
Усі ціни 50 →Corsair SF1000L PCIE5 1000W (CP-9020246-EU) CP-9020246-EU | 10 299 грн. |
Блок живлення Corsair SF1000L PCIE5 (CP-9020246-EU) 1000W CP-9020246-EU | 10 299 грн. |
Блок живлення Corsair SF1000L (CP-9020246) | 10 121 грн. |
Блок живлення Corsair SF1000L (CP-9020246) | 10 299 грн. |
Блок питания Corsair SF1000L (CP-9020246) | 10 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair SF-L Series
Ціни на Corsair SF-L Series |
---|---|---|---|---|
Corsair SF-L Series SF850L | від 8 077 грн. | 47 пропозицій | ||
Corsair SF-L Series SF1000L | від 9 265 грн. | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →