Змішувач Corso Maggiore BE-1C122C
Фото 4 |
Corso Maggiore BE-1C122C Maggioreбез ручного душу |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Maggiore BE-1C122C
Усі ціни 14 →Corso Maggiore BE-1C122C | 3 726 грн. |
Змішувач MAGGIORE ?40 для ванни литий Corso BE-1C122C | 3 716 грн. |
Змішувач Corso BE-1C122C (9608200) | 3 612 грн. |
Змішувач Corso BE-1C122C (9608200) BE-1C122C (9608200) | 3 716 грн. |
Змішувач для ванни Maggiore CORSO BE-1C122C (9608200) | 3 493 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →