Змішувач Volle Cruze 1547.030101
Фото 6 |
Volle Cruze 1547.030101 Cruzeбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cruze 1547.030101
Усі ціни 59 →Змішувач для ванни Volle Cruze чорний матовий 1547.030104 | 4 559 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом VOLLE CRUZE хром нер | 3 964 грн. |
Смеситель для ванны Volle Cruze 1547.030101, cromo 195273 | 3 964 грн. |
Змішувач для ванни Volle CRUZE pistola gris (1547.030106) 1547.030106 | 3 631 грн. |
Змішувач для ванни Volle Cruze (1547.030102) 1547.030102 | 3 472 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →