Змішувач Corso Serio DC-1C146C
Фото 4 |
Corso Serio DC-1C146C Serioбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Serio DC-1C146C
Усі ціни 14 →Corso Serio DC-1C146C | 2 585 грн. |
Змішувач SERIO ?35 для ванни литий Corso DC-1C146C | 2 653 грн. |
Змішувач Corso DC-1C146C (9626200) | 2 634 грн. |
Смеситель Corso DC-1C146C (9626200) DC-1C146C (9626200) | 2 459 грн. |
Змішувач Corso DC-1C146C (9626200) DC-1C146C (9626200) | 2 653 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →