Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-4W Kit
CoVi Security AHD-4W Kit
Тип комплекту:аналоговий
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 4 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1280x720 пікс
Всі характеристики
Характеристики AHD-4W Kit
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-4W Kit
Усі ціни 6 →Комплект відеонагляду CoVi Security AHD-4W KIT (10335) | 8 292 грн. |
Комплект AHD видеонаблюдения CoVi Security AHD-4W KIT | 7 880 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security ADH-4W KIT (9335) | 8 292 грн. |
Комплект видеонаблюдения CoVi Security ADH-4W KIT | 7 031 грн. |
Комплект AHD видеонаблюдения CoVi Security AHD-4W KIT (4 наружные камеры) | 7 880 грн. |
Комплект вуличного HD відеоспостереження на 4 камери AHD CoVi Security AHD | 9 755 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-4W Kit
Ціни на CoVi Security AHD-4W Kit |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-1W Kit | від 3 234 грн. | 5 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-2W Kit | від 4 465 грн. | 5 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-3W Kit | від 6 800 грн. | 5 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-4W Kit | від 7 031 грн. | 6 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-6W Kit | від 10 617 грн. | 6 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-8W Kit | від 13 077 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →