Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit/HDD1000
Фото 6 |
CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit/HDD1000
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 8 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:2592x1944 пікс
В комплект входить жорсткий диск 1000 ГБ.
Всі характеристики
Характеристики AHD-8D 5MP MasterKit/HDD1000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit/HDD1000
Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit + HDD1000 ( | 17 880 грн. |
Комплект видеонаблюдения CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit + HDD1000 | 24 254 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit + HDD1000 ( | 14 304 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit/HDD1000
Ціни на CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit/HDD1000 |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-1D 5MP MasterKit/HDD500 | від 5 850 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-2D 5MP MasterKit/HDD500 | від 7 029 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-3D 5MP MasterKit/HDD500 | від 8 657 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-4D 5MP MasterKit/HDD500 | від 6 941 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-6D 5MP MasterKit/HDD1000 | від 10 180 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-8D 5MP MasterKit/HDD1000 | від 14 304 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →