Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-1D Kit/HDD500
Фото 8 | 5 694 грн. Купити! Комплект AHD видеонаблюдения CoVi Security AHD-01D KIT + HDD500Vincom.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
CoVi Security AHD-1D Kit/HDD500
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 1 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1280x720 пікс
Всі характеристики
Характеристики AHD-1D Kit/HDD500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації CoVi Security AHD-1D Kit/HDD500
Ціни на CoVi Security AHD-1D Kit/HDD500 |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-1D Kit/HDD500 | від 5 694 грн. | 1 пропозиція | ||
CoVi Security AHD-2D Kit/HDD500 | від 6 125 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-3D Kit/HDD500 | від 4 500 грн. | 5 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-4D Kit/HDD500 | від 5 668 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →