Умивальник Creavit Mina MN145 450 мм (MN145-00CB00E-0000)
Creavit Mina MN145 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creavit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creavit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creavit Mina MN145 450 мм
Умивальник на стільницю Creavit Mina 45 см MN145-00CB00E-0000 | 3 080 грн. |
Creavit Creavit Раковина MINA DN 45см, з/о, на стільницю, кругла (MN145.00 | 2 617 грн. |
Раковина CREAVIT Mina MN145.00000 45 см біла | 3 080 грн. |
Раковина CREAVIT Mina MN145.00000 (MN145-00CB00E-0000) | 2 618 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →