Самокат Maraton Slip Stream
Фото 13 |
Maraton Slip Stream |
|
Компактний спортивний самокат для екстремальної їзди та виконання різних трюків, що позиціонується виробником у середній ціновий діапазон. Модель представлена на ринку у 2023 році та головним чином призначена для користувачів віком від 5 років. При цьому виріб вільно переносить навантаження аж до 100 кг, що можна назвати досить високим показником як для виробів цього типу, що дозволяє використовувати пристрій також багатьма дорослими райдерами.
Механічний спортивний самокат Maraton Slip Stream може бути хорошим вибором для навчання елементарним трюкам — базовим стрибкам, обертанням, ковзанням та балансам. На передньому та задньому колесі передбачені піги. Кермо фіксується за допомогою трьох болтів. Важливо при цьому звернути увагу на те, що висота керма не регулюється і становить 71,5 см. Колеса виготовлені з поліуретану, вони добре справляються з навантаженнями, забезпечують якісне зчеплення та стійкі до різного роду механічних пошкоджень. Просунуті підшипники типу ABEC 9, які часто використовуються в спортивних моделях, вважаються одними з найнадійніших, вони допомагають швидко досягати потрібної швидкості і тривалий час зберігати її. Для регулювання швидкості виріб доповнено простим ножним гальмом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Slip Stream
Самокат двоколісний Maraton Slip Stream Silver | 3 649 грн. |
Самокат двухколесный Maraton Slip Stream Black трюковый | 3 649 грн. |
Професійний трюковий самокат для високих та дорослих Slip Stream чорний з | 3 350 грн. |
Професійний трюк самокат для високих і дорослих Slip Stream сріблястий ста | 3 350 грн. |