Всесезонна шина CST Tires Dragon Claw CL21M 39/12.5 R16 115K
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
CST Tires Dragon Claw CL21M 39/12.5 R16 115K |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CST Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CST Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CST Tires Dragon Claw CL21M 39/12.5 R16 115K
Усі ціни 18 →Шина CST DRAGON CLAW CL21M 39/12,5 R16 115K | 12 890 грн. |
CST DRAGON CLAW CL21M 39.00/12.5 R16 | 13 960 грн. |
CST DRAGON CLAW CL21M 39.00/12.5 R16 115K | 13 575 грн. |
Летние шины CST Dragon Claw CL21M 39/12.5 R16 115K 1002428014 | 13 683 грн. |
CST Dragon Claw CL21M 39/12.5 R16 115K | 13 647 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо